Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta 2021 m. Kovo 11 d

 

Duomenų apsaugos politika

Įmonei Dukranos grupė labai svarbi asmens duomenų apsauga, todėl didelį dėmesį skiriame saugoti jūsų privatumą. Ši privatumo politika paaiškina, kaip mes, duomenų valdytojai, elgiamės su lankytojų ir klientų asmeniniais duomenimis pagal (ES) 2016/679, Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR).

Ši politika bus taikoma tais atvejais, kai įmonė Dukranos grupė  tvarkys iš interneto svetainės surinktą asmeninę informaciją. Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate, kad jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma vadovaujantis šia privatumo politika.

Kas yra asmens duomenys?

Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta; asmuo, kurio tapatybė gali būti nustatyta, yra asmuo, kurio tapatybė gali būti nustatyta tiesiogiai ar netiesiogiai, visų pirma remiantis jo asmens kodu arba vienu ar keliais jo fizinei, fiziologinei, protinei, ekonominei, kultūrinei ar socialinei tapatybei būdingais veiksniais.

Asmens duomenų, kuriuos renkame, kategorijos

Jūsų teikiama asmeninė informacija yra duomenys, kuriuos aktyviai teikiate mums užpildydami įvairias formas. Užsisakydami produktus ir paslaugas iš Dukranos grupės, registruodamiesi į mūsų renginius ir seminarus, ieškodami laisvų darbo vietų ar pateikdami atsitiktines paraiškas, kai prašome užpildyti tam tikras formas, kuriose mums pateikiate savo asmeninius duomenis.

Mes renkame duomenis, kaip lankytojai naudojasi svetaine ir kokia vartotojų reakcija į svetainėje esančią informaciją; tai darome per jūsų IP adresą, per duomenis apie jūsų naršyklės nustatymus ir informaciją, kaip jūsų operacinė sistema naudoja puslapius. Ši informacija tvarkoma turint teisėtus interesus ir naudojama interneto svetainių funkcijoms ir turiniui kurti.

Asmens duomenų tvarkymo tikslas

Iš jūsų surinkta informacija gali būti naudojama šiais tikslais:

  • Suteikti jums labiau pritaikytas paslaugas. Iš jūsų gauta informacija padeda mums geriau patenkinti jūsų individualius poreikius. Jei savo naršyklėje įjungėte slapukus, ta informacija gali būti naudojama asmeniniams poreikiams pritaikyti.
  • Tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę. Remdamiesi iš jūsų gauta informacija ir peržiūromis, mes nuolat stengiamės gerinti svetainės pateikimą.
  • Tobulinti klientų aptarnavimą. Iš jūsų gauta informacija padeda mums teikti klientams efektyvesnį aptarnavimą ir pagalbą.
  • Apdoroti operacijas. Patvirtinti jūsų prekes ir pristatyti iš mūsų įsigytas paslaugas.
  • Pagerinti mūsų bendravimą. Jūsų pateiktas el. pašto adresas gali būti naudojamas siunčiant jums informaciją ir naujienas apie jūsų užsakymą, įmonės naujienas, atnaujinimus, informaciją apie kitus panašius produktus ir paslaugas, Dukranos grupės renginius ir naujienlaiškius ar kt. Pastaba: prenumeratą galite bet kuriuo metu atšaukti, laikydamiesi instrukcijų kiekvieno el. laiško apačioje. Jei naršyklėje įjungėte slapukus, jūsų slapukų informaciją galima derinti su duomenimis, kuriuos pateikėte mūsų svetainėje; tai leidžia pagerinti bendravimą su klientais.

Asmens duomenų gavėjai

Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją visoms mūsų grupės įmonėms (t. y. patronuojamosioms įmonėms, pagrindinei kontroliuojančiajai bendrovei ir visoms jos kontroliuojamoms įmonėms), jei to pagrįstai reikia šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais.

Mes neparduodame, neprekiaujame ir kitaip neperduodame jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Išimtis yra patikimos trečiosios šalys, kurios padeda mums valdyti svetainę, vykdyti mūsų verslą, pristatyti jūsų užsakytas prekes ar teikti paslaugas, jei šios šalys sutinka laikytis konfidencialumo ir nenaudoti informacijos kitiems tikslams, dėl kurių nesusitarta. Taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją tais atvejais, kai, mūsų manymu, būtina laikytis įstatymų nustatytų reikalavimų, laikytis svetainės politikos ar apginti mūsų ar kitų teises, nuosavybę ar saugumą. Tinklalapyje surinkta asmenų neidentifikuojanti informacija apie lankytojus gali būti pateikta trečiosioms šalims rinkodaros, reklamos ar kitokiais tikslais.

Esame sudarę sutartis su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad šie padėtų mums geriau perprasti svetainės lankytojus. Šiems paslaugų teikėjams neleidžiama naudoti mūsų vardu renkamos informacijos jokiems kitiems tikslams, tik padėti mums vykdyti ir tobulinti savo verslą.

Slapukai

Kai lankotės bet kurioje interneto svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti jūsų naršyklės informaciją, dažniausiai slapukų pavidalu. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų pageidavimus ar naršymui naudojamą įrenginį ir, dažniausiai, naudojama tam, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Dažniausiai, ši informacija jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau jos pagalba galite gauti jūsų poreikius labiau atitinkantį turinį ir paslaugas.

Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite nesutikti su kai kurių rūšių slapukų naudojimu. Norėdami sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus, spustelėkite skirtingas kategorijų antraštes. Informuojame, kad kai kurių rūšių slapukų blokavimas gali turėti poveikį mūsų svetainės turiniui ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Būtinieji slapukai. Šie slapukai yra būtini, kad svetainė veiktų tinkamai, todėl mūsų interneto svetainėse jų negalima išjungti. Šie slapukai įgalina mūsų interneto svetainės funkcionalumą ir suasmeninimą. Juos galime nustatyti mes arba trečioji šalis, kurios paslaugas Dukranos grupė naudoja savo interneto svetainėje. Paprastai šie slapukai nustatomi tik reaguojant į jūsų veiksmus jums siekiant gauti kažkokias paslaugas, pvz. jums nustatant jūsų privatumo nuostatas, prisijungiant ar pildant duomenų įvedimo formas. Šių slapukų blokavimas gali turėti įtakos interneto svetainės veikimui. Šie slapukai tiesiogiai nekaupia asmens duomenų, tačiau identifikuoja jūsų interneto naršyklę ir įrenginį, kuriuo naršote interneto svetainėje.

Analitiniai slapukai. Šie slapukai leidžia Dukranos grupė stebėti srautą ir šaltinius, kad būtų galima įvertinti ir pagerinti interneto svetainės našumą. Jie mums padeda sužinoti, kurie puslapiai yra mažiausiai ir labiausiai populiarūs, taip pat stebėti, kaip lankytojai naviguoja interneto svetainėje. Visa šių slapukų renkama informacija yra apibendrinama, todėl tai – anoniminė informacija. Jei jūs blokuosite šiuos slapukus, Dukranos grupė turės mažiau informacijos, kurią analizuodama galėtų optimizuoti interneto svetainės našumą.

Tiksliniai slapukai. Šiuos slapukus mūsų interneto svetainėje gali nustatyti mūsų reklamos ir socialinės žiniasklaidos partneriai. Anoniminius duomenis bendrinant su trečiosiomis šalimis, galima sudaryti jūsų pasirinkimų profilį ir parodyti jus galimai dominančius skelbimus kitose interneto svetainėse. Šie slapukai tiesiogiai nesaugo asmens duomenų, tačiau identifikuoja jūsų interneto naršyklę ir įrenginį, kuriuo naršote, o tai gali būti panaudota kuriant jūsų pasirinkimų profilį. Blokavus šiuos slapukus, gausite mažiau tikslinės reklamos ir negalėsite matyti ar pasinaudoti reklamos dalijimosi įrankiais.

Kiek laiko mes saugome jūsų asmeninę informaciją?

Mes saugosime jūsų asmeninius duomenis tik tol, kol jie bus reikalingi tam tikslui, kuriam buvo iš pradžių surinkti. Konkretesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymo laiką jums bus suteikta tada, kai pateiksite savo asmeninius duomenis ir kai gausime jūsų sutikimą juos naudoti konkretiems tikslams. Kai jūs, pavyzdžiui, užsiregistruosite į mūsų renginį, mes pranešime apie asmens duomenų tvarkymo laiką to renginio tikslais.

Jūsų asmens teisės

Turite teisę reikalauti vadinamojo registro išrašo apie tai, kokią asmeninę informaciją apie jus turime. Tai galima kartą per metus padaryti nemokamai. Jūs taip pat turite teisę reikalauti, kad neteisinga informacija apie jus būtų ištaisyta, taip pat turite teisę prašyti pašalinti jūsų asmeninę informaciją. Jūs turite teisę atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis ir uždrausti savo asmeninę informaciją naudoti tiesioginės rinkodaros tikslais.

Norėdami pateikti bet kokią užklausą, dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis el. paštu [email protected].

Turite teisę pateikti skundus dėl savo asmens duomenų tvarkymo atitinkamai šalies priežiūros institucijai.

Perdavimas trečiosioms šalims

Informacija, kurią renkame, kai apsilankote mūsų svetainėje, gali būti saugoma, tvarkoma ir perduodama visoms valstybėms, kuriose mes dirbame, jei informacija naudojama laikantis šios privatumo politikos. Tačiau Dukranos grupė neperduos jūsų pateiktų asmens duomenų šalims, nepriklausančioms Europos ekonominei erdvei (EEE), prieš tai aiškiai neinformavusi jūsų apie šį perdavimą.

Nuorodos į trečiąsias šalis

Savo nuožiūra galime savo tinklalapyje paskelbti ar pasiūlyti trečiųjų šalių produktus. Šios trečiųjų šalių svetainės turi savo nepriklausomas privatumo taisykles, todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už šių susietų svetainių turinį ir veiklą. Vis dėlto norime apsaugoti privatumą savo tinklalapyje, todėl apie minėtas svetaines lauksime jūsų komentarų.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Dukranos grupė pasilieka teisę bet kuriuo metu šią politiką atnaujinti ar pakeisti, todėl turėtumėte reguliariai lankytis šioje svetainėje, kad gautumėte naujausią šios politikos versiją.

Paskutinis atnaujinimas: 03/12/2021

Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos ar mūsų asmens duomenų tvarkymo arba norite susisiekti su mumis dėl savo asmens duomenų, parašykite el. paštu [email protected]